KLCKids

KLCKids Çocuk Giyim ve Aksesuar

KLCKids

İade Koşulları

Siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Satın aldığınız ürün(ler) için yalnızca iade işlemi gerçekleştirilmekte olup değişim hizmeti sunulmamaktadır. İade talebiyle birlikte paket tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir. İade şartlarına uygun olan ürün(ler), iade kargo ve ulaşım bedelleri düşüldükten sonra 7 ile 10 iş günü içerisinde, mümkünse aynı ödeme kanalı üzerinden tarafınıza iade edilecektir. (600 TL ve üzeri siparişlerinizin gönderiminde kargo ve ulaşım ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır, ancak iade sürecinde bu masraflar alıcıya aittir.)


Ayrıca kampanya dönemlerinde ve indirimli ürünlerde iade edilen tüm ürünlerin (tutar gözetilmeksizin) kargo bedeli iade tutarından düşülecektir.
 

İade işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. KARGONUZU HAZIRLAYIN

İade etmek istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde ve size gönderildiği içeriği ile paketleyin.
 

2. İADE TALEBİNİZİ İLETİN

İade Talebinizi İletin: İade etmek istediğiniz sipariş numaranızı ve talebinizi iletmek için İletişim sayfasındaki bilgileri kullanabilir ya da formu doldurabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra iade için DEPO ve kargo anlaşma kodu bilgilerini size ileteceğiz.


3. ÜRÜNÜN GÖNDERİMİ

İade gönderilerinizi yalnızca anlaşmalı kargo firmamız ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

YUKARI
@klckids
KLCKids Whatsapp
KLCKids Destek
Sana destek için buradayız.

Selam 😀 Sana yardımcı olmamızı istediğin bir konu olursa bize hemen yazabilirsin. Keyifli alışverişler dileriz.

00:45